Moderne Mascot veiligheidsschoenen met een uitermate comfortabel draagcomfort. De S1P en ESD normering bieden mogelijkheid deze werkschoen in vele situaties te kunnen dragen. Daarnaast bevat deze vlotte veiligheidsschoen een BOA sluiting waardoor je er supersnel in en uit stapt.
Kleuren: zwart/antraciet, (turquoise is helaas uitverkocht)
Maten: Leverbaar in turquoise voor Heren / breedte pasvorm van 10 cm (H/10), en voor dames en heren smalle pasvorm zwart 8 cm breed (D/8).
Wat is een BOA sluiting?
Dit is een gepatenteerd systeem die een betere manier van sluiting voor schoenen omvat. In plaats van veters zit er een stevig draad gespannen door de veterlussen, met daarop een draaiknop. Draaien is vastzetten, erop klikken is weer los.
Voordelen:
- Ideaal om snel aan/uit te doen
- Ziet er netter uit dan klittenband
- Blijft stevig: ouderwetse veters slijten veel sneller of gaan losser zitten
Mascot Veiligheidsschoen, laag S1P mesh
- ESD-goedgekeurd (EN 61340-4-3: 2002)
- Werkschoenen met de gepatenteerde Boa® sluiting bieden veel gemak tijdens een drukke werkdag. Dankzij de Boa® sluiting kun je de schoenen snel aan en uit doen.
- De voorkant van de schoen buigt flexibel mee met de voet.
- De anti-perforatiezool van textiel is zeer flexibel en beschermt de voet tevens tegen warmte en kou.
- De veiligheidsneus is gemaakt van composiet. Composiet geleidt geen kou of warmte, en beschermende neuzen van composiet zorgen daarom voor extra comfort in zowel warme als koude omgevingen.
- Schokabsorberende zachte inlegzool.
- Tussenzool van Phylon-materiaal voor elastisch comfort. Rubberen loopzool.
- Kortom, deze veiligheidssneaker enorm veel draagcomfort!
- Gewicht: bij maat 44 slechts 498 gram per schoen
- Breedte Turqoise / Zwart: 10 cm bij heren/unisex
- De kleur zwart is ook in breedte 8 cm leverbaar, dus smal/dames.